EZS a kamerové systémy

Provádíme montáže, servis a opravy jak nových, tak i stávajících zabezpečovacích a kamerových systémů.

Kamerové systémy.
Jsou jednou ze součástí komplexního zabezpečovacího systému. Vaše prostory můžete sledovat jak ve dne, tak v noci a to přes počítač nebo z mobilního telefonu. Naše schopnosti si můžete ověřit v referencích. Pro vytvoření cenové nabídky zdarma, nás kontaktujte. Vytvoříme předběžnou kalkulaci a zašleme Vám také ukázky z jednotlivých kamer, popřípadě se domluvíme na nezávazné návštěvě u Vás a individuální konzultaci.

Kamerové systémy a všechny ostatní slaboproudé systémy dodáváme jak pro malé instalace, tak i po komplexní ochranu velkých objektů (celé budovy od docházky, přes přístupový systém až po kamery a alarm).

EZS - Elektronické zabezpečovací systémy.
Elektronické zabezpečovací systémy jsou další součástí ochrany Vašeho majetku. Systém může obsahovat čidla pohybu, kouře, rozbití skla atp. Pokud nastane poplach, je upozorněna hlavní stanice, která může například poslat SMS zprávu nebo zavolat na předem dané telefonní číslo a přehrát vzkaz. Čidla mohou být připojena bezdrátově, což usnadňuje montáž. To je také účinná překážka pro zloděje, kteří nemohou systém příliš snadno zneškodnit. Součástí EZS může být také elektronický plot, který kontroluje, zda nepovolaná osoba překročila zeď, plot atd. a opět lze vyvolat poplachy nebo předem nastavenou akci. Nabízíme také autonomní PIR čidla, které mají vlastní SIM kartu. Ideální pro instalaci pro zabezpečení chat a jiných malých prostor.